Merrell

Nabízíme kolekci trekingových, turistických, městských bot kultovní značky Merrell. Mezi nejoblíbenějží boty této znaky patří zejména Merrell chameleon wrap slam, Merrell refuge, Merrel moab či Merrell avian.

O značce Merrell

Historie

První boty značky Merrell byly na objednávku ručně vyrobeny před 25 lety kovbojem a výrobcem bot Randym Merrellem ve Vernalu ve státu Utah. K výrobě svých vysoce vychvalovaných turistických bot použil Merrell kopyto na kovbojskou obuv. První boty Merrell, stejně jako dobrý pár bot kovbojských, musely perfektně sednout i bez pomoci tkaniček, tak aby zajistily ochranu paty od otlaků, upevnění na nártu pro zajištění stability při chůzi a zabránění posuvu chodidla. V porovnání s botami evropských výrobců vyráběnými pro evropské nohy, jsou boty Merrell konstruovány tak, aby pojmuly nepatrně širší chodidla. Dodnes se u všech našich turistických bot používá verze původního Merrell kopyta.

Vývoj značky

Tak, jak se potřeby outdoorových nadšenců měnily, tak se přizpůsobovala i značka Merrell. Rozvoj outdoorových aktivit ovlivnil i rozvoj kolekcí, které pokrývají většinu outdoorových aktivit od turistiky přes vodní sporty až po běh v terénu.

Merrell kombinuje funkce atletického outdooru a výkonu, progresivní styl a nezávislé designérské vize k vytvoření jedinečných výrobků. Merrell je určen všem mužům, ženám i dětem, kteří spatřují v pojmu „outdoor“ progresivní myšlenkový směr, zahrnující přírodní i kulturní prostředí.

Manifest značky

Merrell si bere za své trvale rozšiřovat outdoorovou cestu objevů a svobody. Rozmanitá prostředí nám přinášejí nová dobrodružství, dobrou náladu stejně, jako poznání sama sebe. Merrell stírá hranice mezi lidmi a kulturami a spojuje ty, kteří rádi získávají nové zkušenosti. Ať už jde o kouzlo světa přírody nebo o srdce urbanizovaných oblastí, je to cesta jako taková, co nás pohání a slouží nám jako inspirace ke všemu, co děláme.Merrell Telluride WTPF 23533 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell ALLOUT RUSH 06495 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell WATERPRO MAIPO 80053 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell Telluride WTPF 23533 + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell ALLOUT RUSH 06495 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell WATERPRO MAIPO 80053 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
3.599,- Kč
2.890,- Kč
2.699,- Kč
1.889,- Kč
2.499,- Kč
1.749,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Merrell Telluride WTPF 23533 - obuv určená pro každodenní nošení a outdoorové aktivity.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Obuv Merrell ALLOUT RUSH 06495 pánská vhodná pro běh a běžné nošení.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Pánské outdoorové boty Merrell Waterpro Maipo jsou vhodné pro vodní sporty a běžné nošení.

Merrell VERSENT LTR PERF 91457 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell FREEWHEEL CHUKKA 91953 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell JUNGLE MOC AC+ 91701 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell VERSENT LTR PERF 91457 + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell FREEWHEEL CHUKKA 91953 + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell JUNGLE MOC AC+ 91701 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!
2.999,- Kč
1.799,- Kč
2.999,- Kč
2.099,- Kč
2.599,- Kč
1.819,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Model Versent LTR Perf je inspirován během v terénu, ale konstruován pro pohodlnou chůzi na asfaltových a zpevněných cestách. Perforovaný svršek z usně je prodyšný a lehký, vhodný pro horké letní dny jak v práci, tak i na procházce městem.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Merrell FREEWHEEL CHUKKA se výborně hodí do města, parku i na cyklovýlety.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Inovace velmi oblíbeného modelu Jungle Moc je tu. Nyní s ještě větší podporou a pohodlím Air Cushion+. Měkkost došlapu a komfort semišového svršku vás bezpečně doprovodí na všech vašich cestách.

Merrell JUNGLE LACE AC+ 91717 + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell Jungle Moc 60787 pánské + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell Intercept URBAN 73703 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Merrell JUNGLE LACE AC+ 91717 + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell Jungle Moc 60787 pánské + DÁREK DLE VÝBĚRU!Merrell Intercept URBAN 73703 pánská + DÁREK DLE VÝBĚRU!
2.599,- Kč
1.819,- Kč
1.999,- Kč
1.399,- Kč
3.599,- Kč
2.519,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Inovovaný model Jungle je tu nově i v provedení se šněrováním - Merrell JUNGLE LACE AC+. Nyní s ještě větší podporou a pohodlím Air Cushion+. Měkkost došlapu a komfort semišového svršku vás bezpečně doprovodí na všech vašich cestách.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Obuv Merrell Jungle Moc pro běžné nošení.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Pánské outdoorové boty Merrell Intercept jsou vhodné pro multi-sportovní outdoorové aktivity a běžné nošení. Vyznačují se atraktivním designem.